Anasayfa
2018-12-04 12:11:32 ( 327 izlenme )
Reklamlar

105 Liralık Fatura Vekili Bile Çıldırttı!

Elektrik faturalarındaki astronomik rakamlara tepkiler dinmiyor. CHP Milletvekili Mahmut Tanal, 63 TL yapılan harcamaya gelen 105 TL elektrik faturasına isyan etti.

 Vatandaşın temel harcamalarından biri olan elektrik hizmeti veren kurum ve kuruluşlar, azar azar sürekli artan fatura bedellerine Kasım ayında astronomik bir yükseltme yapınca, vatandaş isyan etti. Her ay 3'er 5'er artan elektrik faturaları, Kasım ayında 30 ila 40 TL arasında ekstra bir artışla geldi. 

"BİLEN BİRİSİ AÇIKLAYABİLİR Mİ?" 

Her zamanki harcamasından fazla bir harcama yapmayan tüketiciler, faturaların her zamankinden kat kat fazla gelmesini anlayamadı. Vatandaşın şikayeti hiçbir yetkili kurum tarafından karşılık bulmadı. Son olarak CHP milletvekili Mahmut Tanal da elektrik faturasına isyan etti. Sosyal paylaşım ağından yayınladığı elektrik faturasında 63,91 TL'lik bir harcama görünüyor ancak ödeme tutarı 105,10 TL. Ortaya çıkan duruma anlam veremeyen Tanal, "Bu işlerden anlayan birisi bu durumu açıklayabilir mi?" diye sordu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TRT DEN YSK'YA FLAŞ BAŞVURU Meclis karıştı! CHP'li ismin üzerine yürüdüler Başkent için bomba iddia: Seçimi rahat kazanır CHP ve İYİ Parti ile Anılan Eski AK Partili İdris Naim Şahin'in Yeni Adresi