AKP'liye karşı kadınlar ayağa kalktı

260 izlenme2018-12-03 07:01:23
Reklamlar
"Bu kadını odunla dövmezseniz adam değilsiniz" diyen AKP'liye karşı kadınlar ayağa kalktı Haliç Üniversitesi Strateji ve İş Geliştirme Daire Başkanı Özlem Atan’ın, sinir krizi geçirdiği anların görüntüsü geçen hafta haber kanallarında, internet sitelerinde ve gazetelerde haber olmuştu... Haliç Üniversitesi Strateji ve İş Geliştirme Daire Başkanı Özlem Atan’ın, sinir krizi geçirdiği anların görüntüsü geçen hafta haber kanallarında, internet sitelerinde ve gazetelerde haber olmuştu.

1 Kasım Perşembe günü Fatih'in Balat Sahili'nde polis çevirmesi sonrasında Özlem Atan’a 578 lira para cezası kesilmiş ve otomobili trafikten men edilmişti. Bu durum nedeniyle üniversitedeki yönetim kurulu toplantısına gidemeyen akademisyen Özlem Atan sinir krizi geçirmişti. Özlem Atan’ın o anları ise, bir polis memuru tarafından izinsizce çekilmiş ve sosyal medyada paylaşılmıştı. Atan’ın sinir krizi geçirdiği anları, birçok haber sitesi çarpıtarak sayfalarına taşımıştı.

AKP’Lİ ÜYE ŞİDDET ÇAĞRISI YAPMIŞTI

AKP’li Üsküdar Belediyesi’nin AKP’li Belediye Meclis Üyesi Ahmet Tokkan ise sosyal medya hesabından yaptığı yorumlarda, polisin Özlem Atan’a şiddet uygulaması gerektiğini savunmuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeşim Erbil'den son dakika açıklama geldi NASA harekete geçti hızla dünyaya yaklaşıyor ! Meteoroloji'den şiddetli yağış ve buzlanma uyarısı yapıldı İçişleri Bakanı 'bir tabu değil' deyip sinyali verdi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tartıştığı şoförün başını çekiçle ezdi, saniyeler sonra aynı yerde can verdi!