Binali Yıldırım'dan Mazbata Yorumu

2203 izlenme2019-04-17 07:26:01
Reklamlar
Binali Yıldırım'dan Mazbata Yorumu: Kararın Hayır Getirmesini Temenni Ediyorum

Son dakika! Binali Yıldırım, İmamoğlu'na mazbatanın verilmesiyle ilgili, "İstanbul seçiminde süreç işlemiş, İl Seçim Kurulu mazbatayı Sayın İmamoğlu'na vermiştir. Kararın hayır getirmesini temenni ediyorum. Demokrasi ve hukuk işlemiş; körüklenen gerilimin gereksizliği görülmüştür." ifadelerini kullandı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, "İstanbul seçiminde süreç işlemiş, İl Seçim Kurulu mazbatayı Sayın İmamoğlu'na vermiştir. Kararın hayır getirmesini temenni ediyorum." dedi.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı ve AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Twitter'dan açıklama yaptı.

"SON SÖZ YSK'NINDIR"

Yıldırım'ın açıklaması şu şekilde:

İstanbul seçiminde süreç işlemiş, İl Seçim Kurulu mazbatayı Sayın İmamoğlu'na vermiştir. Kararın hayır getirmesini temenni ediyorum. Demokrasi ve hukuk işlemiş; körüklenen gerilimin gereksizliği görülmüştür. Partimiz hukuki haklarını kullanmaya devam ediyor. Son söz YSK'nındır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Skandal, Sayıştay raporunda ortaya çıktı! Yoksula değil marketlere kıyak geçmişler Bir daha seçim olursa işler hiç de beklendiği gibi olmayabilir Erdoğan İmamoğlu'nun zaferini kinayeli bir örnek ile kabul etti... CHP’den YSK’ya çağrı! İşte İstanbul seçim sonuçlarında son durum…

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Eski Bakan hayatını kaybetti