Devlet Bahçeli, Fethullah Gülen'i Türkiye'ye çağırmış: Lütfen gel!

670 izlenme2019-06-12 07:02:12
Reklamlar
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde gerici terör örgütü lideri Fethullah Gülen'i Türkiye'ye çağırdığı görüntüler yeniden sosyal medyada gündem oldu.

Devlet Bahçeli'nin 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılan 3 adaydan biri olan Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy çağrısı yaptığı programlardan birinde, gerici FETÖ lideri Fethullah Gülen'i Türkiye'ye AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile televizyon programında karşılaşmaya çağırdığı görüntüler, yeniden sosyal medyanın gündemine oturdu. 

Görüntülerde Devlet Bahçeli'nin, "Fethullah Gülen beyefendiye sesleniyorum: Bu kadar ağır sözlerin muhatabı olmayınız. Bu kadar haksız ithamlar karşısında beklemeyiniz. Size savaş açın demiyoruz. Ama lütfen Türkiye'ye gel, ve Recep Tayyip Erdoğan'a de ki 'Hadi televizyona çıkalım, beraberliğimizi bir tartışalım, bakalım kim ne yapmış bir görelim' de" ifadelerini kullandığı görülüyor. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suriyeliler, ‘Burası bizim siz gidin’ diyor AK Parti Sözcüsü Çelik'ten, İmamoğlu'nun Medya Patronları ile İlgili Sözlerine Sert Tepki Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a ‘Bay Kemal’ yanıtı AKP'LİLERİN UTANÇ FETÖ VİDEOSU REKOR KIRIYOR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son dakika! AK Parti'den mazbata itirazı