Dilek İmamoğlu bu fotoğrafa çok sert tepki gösterdi!

1679 izlenme2019-04-03 08:55:39
Reklamlar
Dilek İmamoğlu, Semiha Yıldırım ile Fotoğrafının Yan Yana Konulmasına Tepki Gösterdi!

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, sosyal medyada Binali Yıldırım'ın eşi ile fotoğraflarının yan yana konularak mizah malzemesi yapılmasına sert tepki gösterdi.

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, sosyal medyada Binali Yıldırım'ın eşi ile fotoğraflarının yan yana konularak karşılaştırılmasına sert tepki gösterdi. Yıldırım'ın fotoğrafına baktığında annesini ve ablasını gördüğünü ifade eden İmamoğlu, "Eğer bir aşağılama ya da güzelleme yaptıklarını sanıyorlarsa bilmeliler ki beni de aşağılıyorlar. " dedi.

TEPKİ GÖSTERDİ

CHP'nin 31 Mart'taki yerel seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi için aday gösterdiği Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, AK Parti'nin adayı Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım ile kendi fotoğrafının yan yana konması ve çirkin bir üslupla "mizah" malzemesi yapılmasına tepki gösterdi. Dilek İmamoğlu, bu şekildeki paylaşımların 'iyi niyetli olduğunu düşünmediğini" ifade etti.

"KENDİ ABLAMI GÖRÜYORUM"

Dilek İmamoğlu sözlerine devam ederek, "Eğer bir aşağılama ya da güzelleme yaptıklarını sanıyorlarsa bilmeliler ki beni de aşağılıyorlar. Çünkü ben Sayın Semiha Yıldırım'ın fotoğrafına bakınca kendi annemi, kendi ablamı görüyorum. Onların tercihi de böyle. O yüzden bu paylaşımı hiç iyi niyetli bulmuyorum." dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"İzmir'i Alacak mısınız?" Sorusuna AK Parti'nin Adayı Nihat Zeybekci'den Yanıt AK Parti'de şok istifa! İmamoğlu'na "Oğlum" Diye Hitap Eden Erkan Tan, Kanal Yönetimi Tarafından Uyarıldı Erdoğan: YSK’nın İstanbul’daki seçimleri iptal edeceğini umut ediyorum

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TBMM'de kabul edildi: 5 bin ton büyükbaş hayvan eti ithal edilecek!