Erdoğan’dan başkasına oy vermeyen vatandaşın isyanı

323 izlenme2019-05-30 11:28:47
Reklamlar
Bugüne kadar Erdoğan dışında kimseye oy vermediğini söyleyen vatandaşın isyanı sosyal medyada gündem olurken görüntüler paylaşım rekorları kırdı.
Erdoğan’ı hapishanede ziyaret edenlerden biri olduğunu söyleyen vatandaş Erdoğan’a verdiği oylar içinde ise ”Allah o oylarımı yüz bin kere haram etsin” ifadesini kullandı.

İşte vatandaşın Erdoğan’a tepkisi:

Bugüne kadar Erdoğan dışında kimseye oy vermedim, Allah o oylarımı yüz bin kere haram etsin, Bu yaşıma geldim onun dışında kimseye oy vermedim, Bakın hapishanede ziyaret edenlerden biriyim, iki büklümdü hapishanede, Pınarhisar’da yüzlerce defa gittim onu ziyaret ettim. Görüyorsun! her gün kadınlara saldırıyorlar her gün gazetecilere saldırıyorlar, ne kimse tutuklanıyor ne de başka bir şey oluyor. Bu milletin artık bunu görmesi lazım artık yeter ya. Bir de milleti korkutuyor yavrum! Bir canımız var gelsin alsın! Bak ben burdayım! Nedir bu hasetlik, despotluk. Nedir yani? Sen kimsin ya? Yeter kızım ya yeter yeter!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bahçeli'nin Seçim Tekrarı Çıkışına İmamoğlu'ndan Yanıt: O Zaman İki Ayda Bir Seçim Yapalım Chp'li gençlerden muhteşem İstanbul türküsü, 'Alacağız Mazbatayı'! YSK’dan flaş mazbata kararı Ekrem İmamoğlu, Canlı Yayında Erdoğan'a Fotoğraf Gösterdi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kılıçdaroğlu, Kürsüden O Fotoğrafı Gösterdi