Erdoğan’dan başkasına oy vermeyen vatandaşın isyanı

323 izlenme2019-05-30 11:28:47
Reklamlar
Bugüne kadar Erdoğan dışında kimseye oy vermediğini söyleyen vatandaşın isyanı sosyal medyada gündem olurken görüntüler paylaşım rekorları kırdı.
Erdoğan’ı hapishanede ziyaret edenlerden biri olduğunu söyleyen vatandaş Erdoğan’a verdiği oylar içinde ise ”Allah o oylarımı yüz bin kere haram etsin” ifadesini kullandı.

İşte vatandaşın Erdoğan’a tepkisi:

Bugüne kadar Erdoğan dışında kimseye oy vermedim, Allah o oylarımı yüz bin kere haram etsin, Bu yaşıma geldim onun dışında kimseye oy vermedim, Bakın hapishanede ziyaret edenlerden biriyim, iki büklümdü hapishanede, Pınarhisar’da yüzlerce defa gittim onu ziyaret ettim. Görüyorsun! her gün kadınlara saldırıyorlar her gün gazetecilere saldırıyorlar, ne kimse tutuklanıyor ne de başka bir şey oluyor. Bu milletin artık bunu görmesi lazım artık yeter ya. Bir de milleti korkutuyor yavrum! Bir canımız var gelsin alsın! Bak ben burdayım! Nedir bu hasetlik, despotluk. Nedir yani? Sen kimsin ya? Yeter kızım ya yeter yeter!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP'li vekilden çok konuşulacak sözler: AKP kaybetti Beşiktaş taraftarı İmamoğlu'nu böyle karşıladı Yarım asrı deviren Gıda devi konkordato ilan etti CHP ve İYİ Parti ile Anılan Eski AK Partili İdris Naim Şahin'in Yeni Adresi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İstanbul'dan sonra Ankara için de harekete geçildi