Anasayfa
03 Aralık 2018 ( 356 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan, Dört İlçeye Sitem Etti

AK Parti Grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin kalesi olarak gösterilen Kadıköy, Beşiktaş, Şişli ve Çankaya ilçelerini sayarak "Türkiye yansa bunların umurlarında değil." dedi.  Partisinin grup toplantısında Ankara ve İzmir'in de aralarında bulunduğu 20 ilin belediye başkan adaylarını açıklayan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşması esnasında Kadıköy, Beşiktaş, Şişli ve Çankaya ilçelerini sayarak "Türkiye yansa umurlarında değil." dedi. "CHP'nin kaleleri bugünkü seviyesine büykşehir belediyesinin ve hükümetin yatırımları ile geldi" diyen Erdoğan'ın açıklamları şöyle;

"HİZMET VE PROJEDEN UZAK ANLAYIŞLA ÜLKEMİZ SİYASETİNİ ZEHİRLEMİŞTİR"

Ana muhalefet partisi CHP tek parti döneminden beri hizmet ve projeden uzak bir anlayışla ülkemiz siyasetini zehirlemiştir. Belirli kesimlerin ideolojik fanatizmlerini istismar ederek kurdukları düzeni korumak gayeleridir. Bu nedenle CHP oyunu artırmak için teslim aldığı kesimlerin gözlerini açmasını engellemek için siyaset yapmaktadır.

"TÜRKİYE YANSA UMURLARINDA DEĞİL"

Çankaya, Beşiktaş, Kadıköy, Şişli gibi yerlerdeki seçim sonuçlarına bakın hiçbirinin ülke gerçekleriyle ilgisi olmadığını görürsünüz. Türkiye yansa da şaha kalksa da bunların umurlarında değildir. Buralardaki seçmen profili Türkiye pastasının kaymağını yiyen kesimden oluşuyor. Bu ilçelerde yaşayan sağduyulu vatandaşlarımız bilir ki bu ilçeler bugünkü seviyesine, belediyelerin değil büyükşehir belediyesinin ve hükümetin yatırımları sayesinde gelmiştir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NASA harekete geçti hızla dünyaya yaklaşıyor ! Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Hülya Koçyiğit'in Kırılan Ayağı Çürümeye Başladı Süleyman Soylu'nun FETÖ'yü övdüğü görüntüler Bu Seçimde Bir SIR Var !