Anasayfa
2019-02-20 02:23:53 ( 1343 izlenme )
Reklamlar

'Erdoğan'ın Harcamalarına Para Yetmiyor'

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, benzine art arda gelen zamlara tepki gösterdi. Türkkan, “Cumhurbaşkanı’nın harcamalarına para yetmiyor” dedi. 

Türk Lirası’nın, dolar karşısında değer kaybetmesiyle başlayan zam furyası, dolar-TL’deki dengelenmeye rağmen devam ediyor.Geçen ayın ardından bu ay da benzine yapılan zamlar tepkilere neden oldu.Vatandaşın belini büken zamlara bir tepki de İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’dan geldi. 

Art arda yapılan zamları eleştiren Türkkan, “Cumhurbaşkanı’nın harcamalarına para yetmiyor” değerlendirmesinde bulundu.Twitter hesabından açıklamada bulunan Lütfü Türkkan, “Bir ayda iki kez zam geldi benzine. Döviz de artmadı. Sebep ne peki? - Pahalı yönetiliyoruz. Cumhurbaşkanı’nın harcamalarına, çürümüş sistemin finansmanına para yetmiyor. Bunu karşılamak için devamlı zam yapıyorlar” ifadelerini kullandı.   


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul'da sürekli yeniden sayım yapılmasına bir vatandaşın isyanı: 'İstanbul tayyip'in babasının malı mı?' CHP’den YSK’ya çağrı! İşte İstanbul seçim sonuçlarında son durum… İsmail Küçükkaya'dan Erkan Tan'a efsane ayar Meral Akşener, Erdoğan'a Çağrıda Bulundu: Şentop'u İstifa Ettir, Yıldırım'a Oy Vereceğiz