Anasayfa
2019-02-20 02:23:53 ( 1335 izlenme )
Reklamlar

'Erdoğan'ın Harcamalarına Para Yetmiyor'

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, benzine art arda gelen zamlara tepki gösterdi. Türkkan, “Cumhurbaşkanı’nın harcamalarına para yetmiyor” dedi. 

Türk Lirası’nın, dolar karşısında değer kaybetmesiyle başlayan zam furyası, dolar-TL’deki dengelenmeye rağmen devam ediyor.Geçen ayın ardından bu ay da benzine yapılan zamlar tepkilere neden oldu.Vatandaşın belini büken zamlara bir tepki de İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’dan geldi. 

Art arda yapılan zamları eleştiren Türkkan, “Cumhurbaşkanı’nın harcamalarına para yetmiyor” değerlendirmesinde bulundu.Twitter hesabından açıklamada bulunan Lütfü Türkkan, “Bir ayda iki kez zam geldi benzine. Döviz de artmadı. Sebep ne peki? - Pahalı yönetiliyoruz. Cumhurbaşkanı’nın harcamalarına, çürümüş sistemin finansmanına para yetmiyor. Bunu karşılamak için devamlı zam yapıyorlar” ifadelerini kullandı.   


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İktidar çöktü. Bundan sonrası dikiş tutmaz CHP’den YSK’ya çağrı: “Derhal olağanüstü toplantı istiyoruz” Meteoroloji'den Son Tahmin: Kar ve Yağmur Tüm Yurdu Saracak İmamoğlu'na "Oğlum" Diye Hitap Eden Erkan Tan, Kanal Yönetimi Tarafından Uyarıldı