Fatih Erbakan haciz gönderdi, Saadet Partililer polisle tartıştı

559 izlenme2019-04-11 10:09:00
Reklamlar
Başkent'te Fatih Erbakan ve Mehmet Altınöz'ün açtığı davanın ardından tahliye süresinin dolması ile icra işlemleri başlatılan Saadet Partisi Genel Merkezi'nde partililer ile polis arasında gerginlik yaşandı. Binada tahliye işlemi başladı.
                                                                            
Ankara'da, kirası ödenmediği için mahkemenin tahliye kararı verdiği Saadet Partisi (SP) Genel Merkezi'nde, tahliye işlemi başlatıldı.


Eski Başbakan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan ve damadı Mehmet Altınöz, SP tarafından genel merkez binasının kiralarının ödenmediği gerekçesiyle partiye dava açtı. Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 15'inci Hukuk Dairesi'nce verilen tahliye kararı, geçen Kasım ayında Yargıtay tarafından onandı.

Yargıtay kararı ardından bugün Çankaya ilçesi Ziyabey Caddesi'nde bulunan 3 katlı genel merkez binasında tahliye işlemi başlatıldı. Sabah icra memurları, polis eşliğinde SP Genel Merkezi'nde tahliyeyi başlattı. Parti yetkilileriyle görüşen görevliler, daha sonra içeriye girerek inceleme yaptı. Daha sonra işçiler, partideki eşyaları genel merkez önüne gelen kamyona yüklemeye başladı. Tahliye işlemi sürüyor.

Kaynak: DHA 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Didem Soydan'dan Bahçeli'ye tepki: Biz terörist miyiz? Atatürk'e saygısızlık eden öğretmene, öğrenciden tokat gibi cevap İşsizlik Rakamları Açıklandı! İşte Türkiye'deki İşsiz Sayısı Uğur Dündar, Ekrem İmamoğlu Anısıyla Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Böyle destek görülmedi! Onlarca sanatçıdan ODTÜ çağrısı