Anasayfa
2018-12-02 01:07:52 ( 562 izlenme )
Reklamlar

Fatih Portakal Ergenekon kumpasıyla ilgili iktidara sert sözlerle yüklendi

Fatih Portakal Ergenekon kumpasıyla ilgili haberi paylaşıp iktidara sert sözlerle yüklendi

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Twitter hesabından Cumhuriyet gazetesinin Ergenekon kumpasında yaşamını yitirenlerin ailelerinin açıklamalarına yer verdiği haberi paylaşarak iktidara sert eleştirilerde bulundu.

11 yıl sonra savcının mütalaasıyla çöken Ergenekon davasının yaptığı yıkımla yaşamını yitirenlerin ailelerinin açıklamalarına yer verilen Cumhuriyet gazetesi haberi ses getirirken, haberde ailelerin kumpasçılar için adil yargılama isteklerine yer verildi.


Haberde “Telafisi mümkün olmayan şeyler yaşadık. Canlarımız artık geri gelmeyecek” diyen aileler, kumpasın siyasi ayağına dokunulmadığına dikkat çekiyor. Gündemi sarsan haberi Twitter hesabından paylaşan FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal sert eleştirilerde bulundu.

Portakal, Twitter mesajında 'Bu iktidarın yöneticileri üzerlerinde çokca kul hakkı taşıyor. Bu dünyada nasıl hellalik alacaklar meçhul. Bu da onlara dert olsun' ifadesini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NASA harekete geçti hızla dünyaya yaklaşıyor ! Binali Yıldırım'dan sosyal medyada alay konusu olan 'Süper Ali" videosu! Bunu söyleyen bir profesör! Çocuklarınızı işte bu yüzden okula gönderin