FOX TV ANA HABER HÜKÜMETİ UYARMIŞ...

2532 izlenme2019-04-11 09:09:38
Reklamlar
Gazeteci Gülşah İnce, Yerel seçimlerden yaklaşık 3 ay önce hayali seçmen tartışmalarına ilişkin yaptıkları bir araştırmayı hatırlatarak AKP'nin iddialarına tepki gösterdi.

Yerel seçimlerin ardından İstanbul'da tartışmalar devam ederken AKP'li isimlerin Büyükçekmece başta olmak üzere İstanbul'da "hayali seçmen" iddiaları ile seçimin tekrarını istemesi tepkilere neden oldu.O tepkilerden biri de gazeteci Gülşah İnce'den geldi.

FOX TV UYARMIŞTI AMA…

Fox TV'de 11 Ocak 2019 tarihinde "hayali seçmen" tartışmalarına ilişkin yapılan bir haberi hatırlatan İnce, o dönem gündeme gelen iddialara kayıtsız kalan AKP'lilerin İstanbul'da seçimin kaybedilmesinin ardından benzeri iddiaları gündeme getirmesini eleştirdi.

Söz konusu haberi Twitter hesabında paylaşan Gülşah İnce, paylaşımına "Derdimiz sadece "habercilik"... Hukuk da, doğru haber de herkes için gerekli... O gün bu haberi yaptığımızda eleştirenlerin, itirazları kabul etmeyenlerin söyledikleri bu yüzden artık geçerliliğini yitirdi" notunu düştü.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP yöneticisinden muhalefet partilerine oy verenlere hakaret AK Parti İtiraz Ettiği İlçede, Tekrar Sayım Sonrası CHP'nin Oyları Yükseldi Vincin sepetinde miting yapan aday: "Verseniz de olur vermeseniz de olur." Erdoğan’ı çığlık çığlığa tehdit eden şeriatçı: Beni dellendirme Tayyip!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yılmaz Özdil: İn Ali