Görenlere “yuh” dedirten video

594 izlenme2019-04-16 06:23:28
Reklamlar
AKP'li Başkan Cumali Atilla döneminde yapılan Diyarbakır Belediyesi Başkanlık odasındaki lüks ve gösteriş, görenleri şaşırttı.

HDP’li Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Adnan Selçuk Mızraklı mazbatasını bugün aldı. Başkan Mızraklı mazbatasını aldıktan sonra, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamına girdi. Kamera ile girilen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı’nın odasındaki lüks görenleri şaşırttı. AKP’li Başkan Cumali Atilla döneminde yapılan gösterişli Başkanlık odasına, Mızraklı, “Tüy bitmemiş yetimin hakkı diye konuşanlar, işte nasıl talan ediyorlar. Onu en iyi gösteren görüntüler. Her şeyi lüks ve gösteriş… Bunlar hiç Diyarbakır’ın gecekondu yerlerine gitmemişler. Bunlar yoksulların halinden anlamazlar. Talan ve israfın en iyi göstergeleri bunlar” diyerek tepki gösterdi.

Belediye Başkanı Mızraklı, “Bakın Bakın! Halkın parası ile kendilerine saraylar yapmışlar... Bütün israf ve şatafatlarını halka tek tek göstereceğiz. Yorum sizin... Sözde başkanlık odası!” diye mesaj yazarak paylaştığı makam odasının arkasında ayrı bir oda yer alıyor. Odanın yanında da yine Başkanın özel lüks banyosu yer alıyor.

2016 yılında Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne kayyum atanmıştı. Kayyum olarak 2016 yılında atanan Ankara'nın Etimesgut Kaymakamı Cumali Atilla, 31 Mart yerel seçimlerinde de AKP’nin Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olmuştu.

Kaynak: Odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte İmamoğlu'na seçim kazandıran vatandaş Bekir Bozdağ bir yıl önce hile tartışmalarına bu sözlerle noktayı koymuştu Masaj Salonlarına F*huş Baskını: 4'ü Polis, 22 Gözaltı! Athena Gökhan'dan çok konuşulacak ince gönderme! Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’na anlamlı tebrik...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MHP, Iğdır Seçimlerinin İptal Edilmesi İçin İl Seçim Kuruluna Başvuruda Bulundu