Hayatını Kaybettiği İddia Edilen Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu Nasıl?

1076 izlenme2018-12-05 01:53:03
Reklamlar
Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili Prof. Dr. Yeşim Erbil açıklama yaparak, "Bazı haberler çıkmış, arayanlar oldu. Tedavisi devam ediyor. Bir sorun yok. Detaylı bilgileri paylaşırım" dedi.

Yoğun bakımda tedavisi halen devam eden 61 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in ablası Prof. Dr. Yeşim Erbil, sosyal medyada dolaşan 'Mehmet Ali Erbil hayatını kaybetti.' iddialarına son noktayı koyarak, "Bazı haberler çıkmış arayanlar oldu. Tedavisi devam ediyor." dedi.

"BİZDEN HABER ALMADIKÇA BAŞKA HABERLERE İNANMAYIN"

Instagram hesabından açıklama yapan Mehmet Ali Erbil'in ablası Prof. Dr. Yeşim Erbil, paylaşımına, "Bazı haberler çıkmış arayanlar oldu. Tedavisi devam ediyor. Bir sorun yok. Detaylı bilgileri paylaşırım. Bizden haber almadıkça başka haberlere inanmayın." notuna ekledi.

MEHMET ALİ ERBİL'İN DOKTORU AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Maslak'ta özel bir hastanede tedavisine devam edilen ünlü şovmenin doktoru Jan Klod Kayuka, şovmenin durumu hakkında şunları söyledi: "Farklı bir şey yok. Gırtlağında bir delik açıldığı doğrudur çünkü vücudun daha rahat nefes alması için gerekli operasyondu. Biz de bundan sonra daha olumlu gelişmeler ümit ediyoruz. Şimdi metroyla hastaneye geçiyorum ve bir an önce kontrollerimi yapacağım. Ağızdan beslenemeyen biri için kilo kaybı normaldir; ancak 30 kilo verdiğine dair çıkan haberler yalan. Bizi duyuyor ve tepki veriyor ama böyle bir durumda sonuç için konuşamıyoruz."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Beşiktaş taraftarı İmamoğlu'nu böyle karşıladı Tam CHP'yi eleştiriyordu kulaklıktan gelen sesle şoke oldu Haberler peşpeşe geliyor! sayıları 150'yi geçti 'HIRSIZ BİZİM HIRSIZIMIZ SAHİP ÇIKALIM'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın Boşanma Anlaşmasında Detaylar Ortaya Çıktı