İmamoğlu'na "Oğlum" Diye Hitap Eden Erkan Tan, Kanal Yönetimi Tarafından Uyarıldı

23594 izlenme2019-04-12 02:46:06
Reklamlar
Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'na A Haber ekranlarından "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan'ın kanal yönetimi tarafından uyarıldığı ortaya çıktı.

A Haber ekranlarında Ekrem İmamoğlu için "Oğlum" ifadesinin kullanan Erkan Tan'ın sözlerinin yankıları sürüyor. Taraflı tarafsız herkesin tepkisini çeken bu çıkışla ilgili deneyimli sunucu sessizliğini korurken, kanal yönetiminden sürpriz bir hamle geldi.

KANAL YÖNETİMİ UYARDI

Medya kulislerinde dolaşan iddiaya göre; Erkan Tan'ın Ekrem İmamoğlu'nu hedef alan bu çıkışı sonrası gelen tepkiler karşısında kayıtsız kalamayan kanal yönetiminin Tan'ı ciddi şekilde uyardığı ortaya çıktı.

NE OLMUŞTU?

Ekrem İmamoğlu'nun evrakta sahtecilik yaptığını öne süren Erkan Tan, "Aynı hareketi başka birisi yapsa. Mesela Ahmet Kaymaz gidip Anıtkabir'de İBB Başkanı diye imza atsa ne olur? Dolandırıcı olur. Ya adam evrakta sahtecilik yapıyor be, daha değilsin ki Ekremciğim sen, daha başkan olmadın oğlum" diye seslenmişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil: İn Ali İstanbul'da sürekli yeniden sayım yapılmasına bir vatandaşın isyanı: 'İstanbul tayyip'in babasının malı mı?' Komünist Başkan'a, "Söylenemeyecek Güvenlik Gerekçesiyle" Mazbatası Verilmedi Yer farklı zihniyet aynı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan ve Yavaş'ın Havalimanı Konuşmaları Günler Sonra Ortaya Çıktı