İstanbul'da Suriye Marşı ve Suriye Bayrakları ile Yapılan Açılış Büyük Tepki Topladı

210 izlenme2019-02-06 11:30:03
Reklamlar
İstanbul Sultangazi'de Suriyelilerin iş yeri açılışında Suriye Marşı çalınması ve Suriye bayrakları asılması vatandaşların tepkisine neden oldu. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Suriyelilerin açılış törenine son verdi.

İstanbul Sultangazi'de Suriyelinin yaptığı açılışta Suriye Marşı çalınması ve bayraklar açılması vatandaşın tepkisine neden oldu. Olay yerine polis ekipleri açılış törenine son verdi.

GÖRÜNTÜLER BÜYÜK TEPKİ TOPLADI

İstanbul'da Suriyelilerin işlettiği iş yerlerine bir yenisi daha eklenirken, açılıştaki görüntüler tepkilere neden oldu. Sultangazi'de Suriyelilere ait bir iş yerinin açılışında Suriye Marşı çalınması ve bayrakların açılması vatandaşın tepkisine neden oldu.

Vatandaşlar tarafından yapılan şikayet üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Suriyelilerin yaptığı açılışa son verirken, mikrofon uzatılan vatandaşların tepkisi de dikkat çekti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AK Parti'de şok istifa! CHP, Asgari Ücret Talebini Açıkladı Şehit eşinin 3 yıl sonra yüzü güldü Yarım asrı deviren Gıda devi konkordato ilan etti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Anne-Babasını Mahkemeye Verecek! Nedenini duyan inanamıyor