Komünist Başkan Maçoğlu, Göreve Gelir Gelmez Yaptığı Yıkımla Takdir Topladı

2722 izlenme2019-04-08 04:03:58
Reklamlar
"Komünist Başkan" Fatih Maçoğlu, belediye binası önündeki korkulukları ve duvarları yıktırdı. Şeffaf belediyecilik adına böyle bir adım attığını belirten Maçoğlu'nun bu hareketi takdir topladı.

Tunceli'de TKP listelerinden girdiği seçimleri kazanan ve belediye başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu, geçtiğimiz günlerde mazbatasını alarak göreve başlamıştı.

KORKULUKLARI VE DUVARLARI YIKTI

"Komünist Başkan" Fatih Maçoğlu görevi devraldıktan sonra dikkat çeken bir adım attı. Maçoğlu, belediye binası önündeki korkulukları ve duvarları yıktırdı.

"DAHA GÜZEL BİR ÇEVRE DÜZENLEMESİNE İHTİYAÇ VAR"

Maçoğlu, yıkımdan sonra yaptığı açıklamada, şeffaf belediyecilik anlayışını biraz daha görünür kılmak adına böyle bir adım atıldığını belirterek, "Buranın daha güzel bir çevre düzenlemesine ihtiyaç var" dedi.

TAKDİR TOPLADI

Maçoğlu, bu adımın, "Halk ile belediye arasındaki engeli kaldırmak" adına yapıldığını da sözlerine ekledi. Maçoğlu, bu hareketiyle yine takdir topladı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın Dağıttığı Çaylarda 'Pes' Dedirten Detay! Çarşı İzninde Taksi Çalan 2 Er, Şehri Birbirine Kattı Ekrem İmamoğlu'nun, İsmail Küçükkaya'ya Verdiği Cevap Sosyal Medyada Gündem Oldu Fatma Şahin'i Duygulandıran Karşılama

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bir daha seçim olursa işler hiç de beklendiği gibi olmayabilir