Sahte stajyer, hasta ve hasta yakınlarının parasını çaldı

548 izlenme2019-04-30 07:34:16
Reklamlar
Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kendisini stajyer olarak tanıtan ve çok sayıda hasta ile hasta yakınının eşyasını çalan kadın, polisi harekete geçirdi. Yaşanan olay güvenlik kamerasına yansıdı.

Edinilen bilgilere göre, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kendisini stajyer hemşire ve Acil Tıp Teknisyeni olarak tanıtan kadın, değişik servislerde bir aya yakın çalıştı. Geceleri hastaneye, hastalara müdahalede de bulunan sahte sağlıkçı, bu süre zarfında çok sayıda hasta ve hasta yakınının değerleri eşyalarını çaldı.

POLİS GENİŞ ÇAPLI ARAŞTIRMA BAŞLATTI

İki personelin eşyalarını çaldıktan sonra ortadan kaybolan sahte sağlıkçının yakalanması için hastane yönetimi, polise başvurdu. Hastanenin güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyerek kadının kimliğini tespit etmeye çalışan polis, geniş çaplı araştırma başlattı.

Öte yandan yaşanan olay güvenlik kameralarına yansıdı. (İHA)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Maceracı' programının sunucusu Murat Yeni'ye tahliye! 'Şarap Haramdır Ama Satışını Destekliyoruz' Temel Karamollaoğlu'ndan Çok Sert Tepki Buket Aydın bu defa gülmedi! Bakın Kılıçdaroğlu'nun haberini nasıl sundu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan İmamoğlu'nun zaferini kinayeli bir örnek ile kabul etti...