Anasayfa
2019-02-20 02:36:05 ( 145 izlenme )
Reklamlar

'Şarap Haramdır Ama Satışını Destekliyoruz'

AKP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, 'Biz hükümet olarak bağcılığı, şarap ihracatını destekliyoruz. Yurtdışı fuarlarına katıldıklarında destek veriyoruz. Şarap haramdır. Ama belediye başkan adayı olarak benim böyle bir tartışmaya girmem doğru olmaz' dedi. 

AKP'nin İzmir adayı Nihat Zeybekci şarap açıklamalarına devam ediyor.

 “Biz hükümet olarak bağcılığı, şarap ihracatını destekliyoruz. Yurtdışı fuarlarına katıldıklarında destek veriyoruz" diyen Zeybekci, Hürriyet'ten Abdulkadir Selvi'ye yaptığı açıklamada, "Şarap haramdır. Ama belediye başkan adayı olarak benim böyle bir tartışmaya girmem doğru olmaz. İzmir’de bir marka çalışması olduğunda bunu desteklemem mümkündür. Ben lafını evirip çeviren bir adam değilim. İçimden geçenleri söyledim. Kimse kimseye dini terbiye vermeye kalkışmasın” ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul'da Suriye Marşı ve Suriye Bayrakları ile Yapılan Açılış Büyük Tepki Topladı Fransa'da Polislerin, Kaskını Çıkararak Sarı Yelekliler'e Teslim Olduğu Anlar Kameraya Yansıdı Recep Tayyip Erdoğan'ın Basına Kapalı Mahalle Başkanları Toplantısından Görüntü Sızdı Fatih Portakal hakkında suç duyurusu