Anasayfa
2018-12-02 04:26:37 ( 291 izlenme )
Reklamlar

Şeyma Subaşı, Boşandıktan Saatler Sonra İstanbul'u Terk Etti

Acun Ilıcalı ile 14 aylık evliliğini bitiren Şeyma Subaşı boşanmadan saatler sonra İstanbul'u terk etti. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl Eylül ayında ST. Tropez'de rüya gibi bir düğünle evlenmişti. Ünlü çiftin 14 aylık evliliği Silivri Adliyesi'nde gerçekleşen 9 dakikalık davayla son buldu.

"HER EVLİLİKTE BOŞANMA VAR" Şeyma Subaşı'dan tek celsede boşanan Acun Ilıcalı, adliye çıkışı yaptığı açıklamada "İddialar çirkin ve asılsız... Popüler insanlarız böyle iftiralara kimse inanmasın..! Evliliği yürütemedik ve medeni şekilde ayrıldık.. İkimizde Üzgünüz... Her evlilikte boşanma da var" dedi.

İSTANBUL'U TERK ETTİ Boşanma davasından sonraevliliğinin bitmesine rağmen yaptığı eğlenceli paylaşımlar yapan Şeyma Subaşı, İstanbul'u terk etti.

"BYE BYE İSTANBUL" Boşanmasının üzerinden 24 saat geçmeden kendisini havalimanına atan Şeyma Subaşı, kızı Melisa'yı valizinin üzerinde taşırken çektiği videoyu Instagram hesabından ''Bye bye İstanbul'' notuyla paylaştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hayatını Kaybettiği İddia Edilen Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu Nasıl? AKP'DE RÜŞVET VE YOLSUZLUK ÇARKI NASIL İŞLİYOR? Şarkıcı Metin Şentürk, Eski Eşi Fulya Kalkavan'a 4 Milyon 337 Bin TL Ödeyecek Son dakika! AK Parti'den mazbata itirazı