Anasayfa
2019-04-03 07:48:35 ( 5249 izlenme )
Reklamlar

Son dakika! Beykoz seçim sonuçları: 76 sandık sayıldı! AKP’ye kaç oy çıktı?

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerinin ardından itirazlar üzerine İstanbul'da 16 ilçede geçersiz oylar, Çatalca'da ise tüm oylar yeniden sayılıyor. Geçersiz oyların sayıldığı ilçelerden biri de Beykoz. CHP'li Ahmet Akın'ın aktardığı bilgiye göre; Beykoz’da şu ana kadar 76 sandığın sayıldığı, bu sayımdan da AKP ve CHP’ye 5'er ilave oy çıktığı öğrenildi  CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın da, yine AKP'nin talebi üzerine Beykoz ilçe seçim kurulunun verdiği karar doğrultusunda, Beykoz'daki iptal oyların sayımında yer alıyor.

Ancak Akın da, AKP'lilerin telafuz ettikleri “binlerce oyun” aksine, sayımlarda sadece birkaç oy ilavesinin olduğunu söyledi. Akın, Beykoz'da şu ana kadar 76 sandığın sayıldığını, bu sayımdan da AKP ve CHP'ye 5’er ilave oy çıktığını söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meteoroloji'den Karla Karışık Yağmur ve Kar Uyarısı! Sahte şeyh ile ilgili iğrenç detay! "Seçilirsem Belediyenin Makam Aracını Gelin Arabası Yapacağım" Diyen Komünist Başkan Sözünü Tuttu İmamoğlu’na Yaşamını Sonlandırmak İle Gönderme Yaptılar