Sünnetsiz kadın fa-hi-şe olurmuş! Bir karışmadıkları o kalmıştı

1680 izlenme2018-12-04 04:38:13
Reklamlar
İslam’a göre kadınlarında sünnet olması gerektiğini ileri süren ve bunu hadislere dayandıran Akşit, şu skandal açıklamalarda bulundu:

İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, yine çok tartışılacak bir açıklama yaptı ve büyük tepki çekti. İşte haberin ayrıntıları;

İlahiyatçı Cevat Akşit, kadınların sünnet olması gerektiğini ifade etti ve bu iddiasını hadislere dayandırdı. Akşit, geçtiğimiz günlerde ise FETÖ terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen’in öldüğünü iddia etmişti.
 
“Kadınlarda sünnet olur. Ama hocam biz Türkiye’de görmedik Türkiye’de bu tür bir sünnet olmuyor diyorlar. Biz tabii hadisten bahsediyoruz ve bazı şeyleri çok açık anlatamıyoruz. Medine’de sünnetçi kadın varmış. Ümmü Atiyye. Cariyeleri, kadınları sünnet edermiş Medine’de.  Kadınların bazıları biliyorsunuz ne yaparsanız yapın erkekleri baştan çıkarıyorlar. Her toplulukta var bunlar.

Sizler onlara fahişe diyorsunuz. Sanat ediniyor bunu. Sonrada ağlıyor o kadınlar karşılaştığınızda. İstemiyorum ama mecburum vs. diyor. Bunun nedenlerinden biri ne olabilir, işte bu olabilir. Bize öyle söylenenler var ki ama tabii bunlar bizimle mezara gidecek tıpkı doktor hasta ilişkisinde olduğu gibi..
 
Öyle yaşadıklarımız var ki bu hadisleri doğruluyor. Bir de bazı kadınlar namuslu ama duramıyor. Erkekler çok uyanık olmalı, karısına çok dikkat etmeli. Bu bazen kadının yaratılıştan olabiliyor bazen kadının üreme organından oluyor. İşte o fazla kısmı kestiriyor ki Peygamberimiz kadınlar kötü yola düşmesin diye. Hatta sünnetçiye sünnet ette tam keseceğin yerin dibinden kesme. Kocasını da düşün diyor.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ahmet Davutoğlu'ndan gündemi sarsacak sözler: Para ile adam tutup... Fatma Şahin'i Duygulandıran Karşılama Siyah çarşaf giyen bir erkek rastgele etrafa ateş açtı! Atatürk'e saygısızlık eden öğretmene, öğrenciden tokat gibi cevap

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kılıçdaroğlu, Kürsüden O Fotoğrafı Gösterdi