Anasayfa
2019-03-14 11:35:23 ( 442 izlenme )
Reklamlar

Usta oyuncu hayatını kaybetti!

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, usta oyuncu Levent Beceren’in kalp krizi geçirip vefat ettiğini duyurdu.

Usta oyuncu Levent Beceren’in vefat ettiği öğrenildi. Acı haberi ses sanatçısı Onur Akay duyurdu. Akay, “Kurtlar Vadisi Pusu’da ‘Erol Öznesim’ karakterine hayat vermiş, Heredot Cevdet'te 97 bölüm oynamıştı. Usta oyuncu Levent Beceren kalp krizi geçirdi ve maalesef kaybettik. Ailesine ve sanat camiasına başsağlığı dilerim.” ifadelerini kullandı.

LEVENT BECEREN KİMDİR?

2 Eylül 1961 tarihinde dünyaya gelen tiyatro ve sinema sanatçısı Levent Beceren, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Beceren, daha sonra Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak çalışmaya başladı, 1988 yılında Berlin’e gitti ve orada Tiyatrom’da ve Weimar National Theater’da oyuncu olarak sanat hayatına devam etti. Kurtlar Vadisi Pusu ve Ekmek Teknesi başta olmak üzere çok sayıda tiyatro oyunu, dizi ve sinema filminde rol aldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O montajı yapan belli oldu! BAHÇELİ TAYYİB'E BUNDAN DOLAYI MECBUR ! Recep Tayyip Erdoğan'ın Basına Kapalı Mahalle Başkanları Toplantısından Görüntü Sızdı Erdoğan: Bu Kadın Şirazeden Çıkmış