“Ak Parti’ye oy verdiği soyadlarından tespit edilen kişiler…”

646 izlenme2019-04-10 02:52:35
Reklamlar
AKP adayı Uysal, "Kaydı düşürülen seçmenlerde soyadı ismi tarandığında AK Parti’ye oy verenler olduğu kolayca tespit edilen kişiler olduğunu görüyoruz” dedi.

Eski AKP’li İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş’ın istifa ettirilmesinin ardından atamayla İBB Başkanlığı’na getirilen AKP’li Mevlüt Uysal, seçimlere ilişkin tuhaf bir açıklama yaptı.

31 Mart yerel seçimlerinde AKP’nin İstanbul Büyükçekmece adayı olan Mevlüt Uysal, Büyükçekmece'deki seçim tartışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.  31 Mart seçimlerinde, Büyükçekmece Belediyesi’ni CHP kazanmıştı. Seçimi kaybeden AKP’nin adayı Mevlüt Uysal ise yaptığı açıklamada, “Burada 3 bin 92 seçmenden de baktığımız zaman diğer kaydı düşürülen seçmenlerde soyadı ismi tarandığında AK Parti’ye oy verenler olduğu kolayca tespit edilen kişiler olduğunu görüyoruz” ifadesi dikkat çekti.

AKP’li Mevlüt Uysal’ın, seçmenlerin soy isimlerinden kendilerine oy vereceği sonucunu çıkarması, “Bu nasıl olur? Fişleme mi var” sorusunu akıllara getirdi.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk'e saygısızlık eden öğretmene, öğrenciden tokat gibi cevap Bahçeli'nin Seçim Tekrarı Çıkışına İmamoğlu'ndan Yanıt: O Zaman İki Ayda Bir Seçim Yapalım Bakan Selçuk'tan asgari ücret açıklaması Kastamonu semalarında görüldü! Bir anda belirdi...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Devlet Bahçeli'yi zora sokan görüntüler..