Vincin sepetinde miting yapan aday: "Verseniz de olur vermeseniz de olur."

253 izlenme2019-03-30 07:20:50
Reklamlar
Bağımsız Adayın, Vincin Üzerine Çıkıp Oy İsterken Söylediği Sözler Vatandaşları Güldürdü

Düzce İl Genel Meclisi Bağımsız Adayı İsmail Çelebi, Anıtpark Alanı'na bir vincin sepetine binerek geldi. Düşmemek için vücuduna ip bağlayan Çelebi'nin, kendisine oy isterken "Verseniz de olur vermeseniz de olur." demesi üzerine vatandaşlar gülmeye başladı.

Düzce İl Genel Meclisi Bağımsız adayı İsmail Çelebi, vinç üzerinde miting gerçekleştirdi. Anıtpark Alanı'na bir vincin sepetine binerek gelen İsmail Çelebi, düşmemek için vücuduna ip bağladı. Burada vatandaşlara hitap ederek kendisine oy isteyen Çelebi, vatandaşların gülüşmeleri arasında sorulan sorulara cevap verdi.

"VERSENİZ DE OLUR VERMESENİZ DE OLUR"

Bağımsız aday olarak girdiği seçimlerde kendisine oy isteyen Çelebi'nin, kendine oy isterken "Verseniz de olur vermeseniz de olur." demesi üzerine vatandaşlar gülmeye başladı.

MİTİNGİ OYUN HAVASI EŞLİĞİNDE BİTİRDİ

"Düşeceksin Başkan" diye bağıran vatandaşlara "Ben düşemem" diyerek konuşmasına devam eden Çelebi, mikrofonun pili bitince de zor anlar yaşadı.

Çelebi, mitingini cep telefonundan açtığı oyun havası eşliğinde bitirdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kaldırım Dilek İmamoğlu bu fotoğrafa çok sert tepki gösterdi! Usta Oyuncu Metin Akpınar'dan Üzen Açıklama: Yolun Sonu Gibi Şoklara hazır olun! Ak Parti felç oldu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
CHP'li Vekil, "Anlık YSK Bilgisi" Deyip İmamoğlu ve Yıldırım'ın Son Oy Sayılarını Paylaştı