Anasayfa
2018-12-09 11:32:29 ( 4798 izlenme )
Reklamlar

Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Hülya Koçyiğit'in Kırılan Ayağı Çürümeye Başladı

İki hafta önce ayağının burkarak topuğunu çatlatan usta sanatçı Hülya Koçyiğit'in çatlak olan ayağı kırığa dönüşerek çürümeler meydana geldi. 15 gün önce görevli olduğu Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki Kültür Sanat Politikaları Kurulu'nun Sultan Ahmet'teki toplantısına yetişmek için otomobilinden indikten sonra koşarken ayağını burkan Hülya Koçyiğit'in sağ ayağının topuğu çatlamıştı. Usta oyuncunun ayağındaki çatlak, kırığa dönüşerek çürümeler meydana geldi.

AYAĞINDA ÇÜRÜMELER BAŞLADI 
HaberTürk'ün haberine göre; ayağını burktuktan sonra ağrıya rağmen topuğunun çatladığının farkına varamayan oyuncu, ayağının şişmesiyle hastaneye gitmiş ve ayağı alçıya alınmıştı. Dün doktor kontrolüne giden Koçyiğit, ayağındaki çatlağın kırığa dönüşmesiyle ve çürümelerin meydana gelmesiyle adeta hayal kırıklığına uğradı.

"KIRIK VE ÇÜRÜME OLMASI BENİ ÜZDÜ 
''6 hafta da yatması gerektiğini öğrenen Koçyiğit, sağlık durumu hakkında "Moralim çok bozuk. Kırık ve çürüme olması beni bir hayli üzdü. Ne yapalım artık? Yapacak bir şey yok. Hiç sevmiyorum ama yatmaya devam edeceğim. Allah, bundan beterini göstermesin" dedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AK Parti'den İstanbul Seçimi İçin Son Açıklama Kahkahaları Yüzünden Eleştirilmişti: Şimdi Bunları Söyledi Devlet Bahçeli'yi zora sokan görüntüler.. BAHÇELİ ABD'YE TESLİMİYETİ BÖYLE İLAN ETTİ!