YSK Başkanı Sadi Güven'den yeni açıklama

7552 izlenme2019-04-09 10:01:16
Reklamlar
YSK Başkanı Sadi Güven, YSK önünde seçim sonuçlarına itiraz süreci hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, "Yargısal süreç devam ediyor. Önümüze gelen tüm dilekçeleri, talepleri ve itirazları tek tek incelemek suretiyle karşılıyoruz." dedi.


Güven, YSK binası önünde yaptığı açıklamada, 11 yüksek mahkeme üyesinden oluşan YSK'nin toplantılarında, temsilci bulundurma hakkına sahip AK Parti, CHP, MHP, HDP ve İYİ Parti temsilcilerinin de bulunduğunu belirtti.

Değerlendirmelerin sürdüğüne işaret eden Güven, "Yargısal süreç devam ediyor. Önümüze gelen tüm dilekçeleri, talepleri ve itirazları tek tek incelemek suretiyle karşılıyoruz. Yargı süreci içinde dosyaların içeriğiyle ilgili herhangi bir bilgi verecek değilim." dedi.

Güven, Türk Polis Teşkilatının 174'üncü kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası'nı kutlayarak, "Gerek seçim öncesinde gerek seçim sırasında, seçim güvenliği ile ilgili tüm gayretlerini fedakarca gösteren polislerimize öncelikle teşekkür ederek, polis haftalarını da kutluyorum." diye konuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ekrem İmamoğlu: Kapı kapı gezmeyin Nagehan Alçı, Feto'ya övgüler dizdiği bu videoyu her yerden sildiriyor Bekir Bozdağ bir yıl önce hile tartışmalarına bu sözlerle noktayı koymuştu Böyle destek görülmedi! Onlarca sanatçıdan ODTÜ çağrısı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Pes! Bağış'ın Şoförüne 780 Bin TL...